Septembrie 2018
LunMarMierJoiVinSamDum
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Calendar Calendar

Parteneri
Top postatori
SweetyCory (137)

PuppyFace (79)

Selena (24)

Reguli Chatbox

In jos

Reguli Chatbox

Mesaj  SweetyCory la data de Lun Mai 31, 2010 5:53 pm

Am dat drumul Chatboxului pentru ca imi place comunicarea si as vrea sa vorbim mai mult impreuna despre orice.

• Subiectele de discutie pot fi absolut despre orice evident inafara de discutii cu tenta obscena..stiti voi winking

• Daca injurati veti primi warn sau ban..depinde (In caz ca sa intamplat sa fiti jigniti iar eu sau vre un moderator nu suntem online adresati-va imediat ce suntem online sau lasati un mesaj la rubrica cu nemultumiri..si rezolvam problema.)

• Toti suntem egali asa ca nu avem dreptul sa desconsideram sau sa aducem o ofensa asupra altcuiva...dar nu cred ca e cazul (am simtit sa aduc in discutie si asta)

• Ar fi mai ok daca am scrie romaneste nu R0m@N3St3 sau romnst dar pana la urma fiecare cum e obisnuit

• De preferat sa nu faceti reclama altor site-uri forumuri sau ceva de genu...puteti cere acordul mie eventual si e in regula

• Daca in caz ca apare o nemultumire sau o problema nu ezitati sa spuneti la topicul cu nemultumiri

• Inca odata atentie la limbaj..desi sunt ferm convinsa ca nu va fi vro problema

Acestea fiind spuse...la vorbareala!!!

GO ON! love struck

Admin
Admin

Puncte : 16123
Data de inscriere : 02/02/2010
Varsta : 21
Localizare : Bz :X

Vezi profilul utilizatorului http://just4you.forumers.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare